سبد خرید خالي مي باشد
041-33290205-7 | 041-43251508-9 | info@apnp.gov.ir

آمار بازدید

امروز221
دیروز320
این هفته541
این ماه881
کل بازدیدها148506

افراد آنلاین

4
آنلاین

اخبار مرتبط

تهيه شده توسط پایگاه خبری ماین نیوز
 1. ۵۰۰ میلیون تن ذخایر مس در سیستان و بلوچستان کشف شده است

  رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت سیستان‌ و بلوچستان گفت: ۵۰۰ میلیون تن ذخایر مس در این استان تا کنون کشف شده که در همین ارتباط شرکت‌های توانمند کشوری اعلام سرمایه‌گذاری به میزان پنج هزار میلیارد تومان کرده‌اند.
 2. صادرات حدود 1.3 میلیارد دلار محصولات زنجیره معدن و صنایع معدنی

  میزان صادرات محصولات زنجیره معدن و صنایع معدنی طی خرداد 1400 به حدود 1.3 میلیارد دلار رسید.
 3. اقدام عجیب تعرفه‌ای دولت روحانی در آخرین روزهای کاری

  اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور در آخرین روزهای کاری دولت روحانی، تصویب‌نامه تغییر تعرفه واردات برخی از انواع ورق گرم و سرد فولادی را ابلاغ کرد که طبق آن تعرفه واردات طیف قابل توجهی از ورق گرم و سرد از ۲۰، ۱۵ و ۱۰ درصد در سال ۹۹ به ۴ درصد در سال ۱۴۰۰ کاهش یافته است! چیلان با ارائه جزئیات کامل، تغییرات صورت‌گرفته در تعرفه واردات ورق گرم و سرد را بررسی کرده است. نکته عجیب در ابلاغیه دولت این است که تعرفه واردات ورق سرد که حدود ۲ میلیون تن از ظرفیت تولید نصب‌شده در کشور خالی است، کاهش یافته و تعرفه واردات برخی از انواع ورق گرم که در زمینه بومی‌سازی آن‌ها سرمایه‌گذاری زیادی توسط شرکت‌های داخلی صورت گرفته نیز کاهش یافته است. این نوشته را تا انتها بخوانید تا به عمق تغییرات غیرکارشناسی صورت‌گرفته در تعیین حقوق ورودی انواع ورق گرم و سرد پی ببرید.
 4. پیگیری انجمن فولاد از وزارت نیرو برای مشکل برق فولادسازان

 5. صدرنشینی فولاد مبارکه در تولید فولاد کشور

 6. مشارکت شرکت فولاد مبارکه در پروژه شیرین‌سازی آب خلیج فارس و انتقال آن به اصفهان

 7. پیشتازی بازدهی سهام فولاد مبارکه نسبت به بازارهای موازی

 8. تخصیص ۴۰۰ ریال سود به ازای هر سهم فولاد

 9. فولادمبارکه همیشه در تولید محصولات خاص پیش قدم بوده است

  تحلیلگر ارشد بین المللی مواد معدنی و فولاد اظهار کرد: اقدامی که فولادمبارکه در زمینه تولید تختال برای انتقال نفت گوره به جاسک انجام داده و در نهایت در پروسه‌های بعدی، محصول در فولاد اکسین و لوله سازی اهواز برای انتقال نفت خام و گاز ترش آماده شده قابل تقدیر است و باید ضمن حمایت از این پروژه، سایر صنایع از فولاد مبارکه در زمینه تولید محصولات خاص الگوبرداری کنند.
 10. کمک بیمارستان شهید صدوقی اصفهان به مردم سیستان و بلوچستان

  رئیس بیمارستان شهید صدوقی اصفهان از کمک این بیمارستان به مردم سیستان و بلوچستان خبر داد و گفت: شرکت فولاد مبارکه در راستای مسئولیت اجتماعی خود همواره کنار مردم بوده است و تامین اکسیژن رایگان این شرکت اقدامی حیاتی بود.