سبد خرید خالي مي باشد
041-33290205-7 | 041-43251508-9 | info@apnp.gov.ir

آمار بازدید

امروز414
دیروز776
این هفته4280
این ماه11121
کل بازدیدها110006

افراد آنلاین

4
آنلاین

اخبار مرتبط

تهيه شده توسط پایگاه خبری ماین نیوز
 1. محصولات معدنی وارد روند واقعی‌سازی قیمت شده‌اند

  کیوان جعفری طهرانی کارشناس ارشد بازار بین‌المللی فولاد و سنگ آهن می گوید که استمرار عرضه سنگ آهن و تقاضای بالای آن در بورس کالا، اتفاقی مثبت بوده که قرار گرفتن محصولات معدنی در یک روند اصلاحی در مسیر واقعی سازی قیمت را نشان می دهد.
 2. سود فوق‌العاده تجار خریدار اسلب از ایران

 3. کاهش 50 درصدی نرخ حوادث ناشی از کار در معادن مازندران

  مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران از کاهش بیش از 50 درصدی نرخ حوادث ناشی از کار در معادن مازندران در سال گذشته با تشدید بازرسی‌ها توسط بازرسان کار خبر داد.
 4. فضای رانتی بخش معدن با تصویب قوانین مناسب عملیاتی پایان می‌یابد

  معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان شرقی با تاکید بر اصلاح برخی قوانین بخش معدن، اظهار کرد: فضای رانت‌دهی و رانت خواهی در این بخش، جز با اتخاذ تدابیر مناسب و تصویب قوانین مناسب عملیاتی، پایان نمی‌یابد.
 5. انفجار کوره در فولاد یزد ۹ زخمی برجا گذاشت

  مدیر روابط عمومی سازمان اورژانس و فوریت‌های پزشکی یزد گفت: انفجار کوره در مجتمع فولاد شمش ایساتیس در مرکز استان ۹ زخمی برجا گذاشت.
 6. جانشین پروری در دستور کار شرکت مس

  معاون مدیرعامل شرکت مس «روز ملی منابع انسانی» را به همه دست‌اندرکاران حوزه منابع انسانی کشور به ویژه پرسنل و مدیران خدوم و زحمتکش صنعت مس تبریک گفت.
 7. اسامی شرکت‌های مجاز به صادرات به گمرک اعلام می‌شوند

  مدیرکل دفتر صنایع معدنی وزارت صمت گفت: از زمانی که مهندس کشاورز به عنوان سرپرست معاونت معدن و صنایع معدنی وزارت صمت انتخاب شده، تمام تلاش بر این است که تیک‌های صادراتی برداشته شود و لیست شرکتها و میزان صادراتی که می‌توانند انجام دهند را به گمرکات کشور اعلام کنیم و دیگر دخالتی در تیک صادرات نداشته باشیم.
 8. کارستان مسئولیت اجتماعی فولاد مبارکه در روزهای سخت کشور

  کارشناسان حوزه سلامت کشور در این روزهای سخت کرونایی معتقدند اگر حمایت شرکت فولاد مبارکه در تامین اکسیژن رایگان بیمارستان ها و سایر تجهیزات پزشکی وجود نداشت؛ آمار تلفات می توانست بسیار بیشتر از این تعداد باشد و بیمارستان ها و مردم با مشکلات متعددی مواجه می شدند. این شرکت از روزهای ابتدیی کرونا تاکنون ۸۰۸۰ هزار تن اکسیژن رایگان در اختیار بیمارستان های استان اصفهان و سایر استان ها قرار داده است و نقش پر رنگی در پشتیبانی از جبهه سلامت کشور داشته است.
 9. چین، بازار هدف آینده فولاد ایران

  مدیر اقتصادی و توسعه سرمایه‌گذاری ایمیدرو با اشاره به اینکه چین در آینده بازار هدف فولاد ایران خواهد بود، تصریح کرد: با برداشته شدن تحریم‌ها توسط آمریکا، بازارهای اروپا هم هدف صادراتی فولاد ایران خواهند بود.
 10. میزان افزایش قیمت سیمان بزودی مشخص می‌شود

  دبیر انجمن صنفی کارفرمایان صنعت سیمان اظهار داشت: هنوز درصد یا روش افزایش قیمت سیمان مشخص نشده است. امیدواریم در کمتر از یک ماه آینده نرخ‌گذاری مشخص شود.