سبد خرید خالي مي باشد
041-33290205-7 | 041-43251508-9 | info@apnp.gov.ir

آمار بازدید

امروز253
دیروز260
این هفته253
این ماه7056
کل بازدیدها173594

افراد آنلاین

3
آنلاین

اخبار مرتبط

تهيه شده توسط پایگاه خبری ماین نیوز
 1. تحقق طرح‌های توسعه فولاد مبارکه، پیش نیاز تامین مواد اولیه صنایع پایین دست

  صنعت فولاد به ‌عنوان صنعتی مادر و ارز آفرین نقش مهمی در توسعه اقتصادی و صنعتی و همچنین ارزآوری ایفا می‌کند، اما اگر قصد تکمیل چرخه رونق اقتصادی و همچنین رشد اشتغال‌زایی را داشته باشیم، چاره کار در توجه به صنایع پایین ‌دستی است. توجه به صنایع پایین دستی از جمله مواردی است که دولت سیزدهم و وزارت صمت به آن توجه ویژه دارد.
 2. اعتراض بازنشستگان‌صنعت فولاد با پهن کردن سفره خالی

  جمعی از بازنشستگان صنعت فولاد صبح امروز دوشنبه (۳آبان ماه) با سفر به تهران به صورت نمادین با پهن کردن سفره خالی مقابل ساختمان صندوق بازنشستگی فولاد خواستار بر آورده شدن مطالبات بازنشستگی خود شدند.
 3. کدام معدن بیشترین وقوع حادثه را دارد؟

  نتایج یک گزارش نشان می‌دهد که در سال ۱۳۹۸ بیش از ۱۷۰۰ حادثه معدنی اتفاق افتاده و بیشترین تعداد وقوع حوادث مربوط به معادن استخراج ذغالسنگ بوده است.
 4. رکورد تولید ماهیانه شمش تختال شرکت فولاد خوزستان شکسته شد

  فولاد مردان با تعبیر شعار سال رکورد تولید ماهیانه شمش تختال را پس از دو سال شکستند.
 5. طرح جدید معدنی مجلس کارشناسی شده نیست

  جمیلی گفت: طرح «اختصاص ۵ درصد درآمد فروش معادن واگذار شده بخش خصوصی به شهر‌های محل استقرار معدن» را نمی توان برای تمامی معادن انجام داد.
 6. مزیت‌های توسعه صنعت فولاد در خوزستان چیست؟

  از جمله عواملی که در توسعه اقتصادی یک منطقه می‌تواند نقشی بی‌بدیل داشته باشد، تولید یا فرآوری کالاهایی است که با مزیت‌های نسبی آن منطقه همخوانی داشته و بتواند به عنوان زیربنا در تولید سایر کالاها و خدمات تاثیر بسزایی داشته باشد. در این رابطه از «فولاد» به عنوان یک کالای استراتژیک در توسعه نام برده‌اند.
 7. گلایه‌ای دیگر بار از محقق نشدن سهم ۱۵ درصدی کرمان از حقوق معادن

  رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت (صمت) کرمان با بیان اینکه این استان بهشت معادن ایران است گفت: ۷۰ درصد حقوق دولتی کشور از معادن کرمان تأمین می شود امّا باید ۱۵ درصد این سهم به استان برگردد که فقط پنج صدم درصد محقق می شود.
 8. رکورد شکنی در فولاد خراسان در نخستین ماه پس از محدودیت های تامین برق

  کارکنان خطوط تولید مجتمع فولاد خراسان، در حالی نخستین ماه پاییز را پشت سر گذاشتند، که پس از رفع محدودیت های ناشی از کمبود برق، توانستند سه رکورد تولید را در این شرکت جابه جا کنند.
 9. شکستن رکورد تولید روزانه ورق گالوانیزه در شرکت ورق خودرو چهارمحال و بختیاری

  در آستانه میلاد خاتم انبیاء محمد مصطفی (ص) و به همت اراده های فولادین پرسنل شرکت ورق خودرو چهارمحال و بختیاری، رکورد تولید روزانه در این مجموعه شکسته شد.
 10. شروع ساخت آی سی یو بیمارستان ضیایی اردكان طی روزهای آینده