امروز: پنجشنبه ، 02 اسفند 1397

فيلتر محصولات

جلسه معارفه مجری جدید در سایت سراب برگزار شد پرینت پست الکترونیکی

جلسه معارفه مجری جدید طرح تولید آلومینا از نفلین و مدیر مرکز آذرشهر مورخ 96/10/18 در محل سایت سراب برگزار گردید.

در این مراسم درون سازمانی که تمامی مدیران ارشد وکارشناسان حوزه های مختلف طرح، حضور داشتند، مهندس جلیل زاده در خصوص اهتمام جدی برای راه اندازی طرح تولید آلومینا خبر داد و گفت: طرح تولید آلومینا از نفلین سینیت مثل پیر به پلو خوابیده ای است که باید با استعانت از خداوند منان و به هر طریق ممکن از زمین بلند کرده و به راه انداخت.

وی افزود برای نیل به چنین هدف بزرگ که آرمان دیرین مرم سراب می باشد، نیازمند تخصص و همدلی نیروهای کاملا ارزشی، مدیران و کارشناسان حاضر در این مجموعه می باشد.

جلیل زاده با اشاره به وضعیت نابسمان و متنوع اسناد توجیه فنی و اقتصادی طرح و IRR  متفاوت پروژه مربوطه، خاطر نشان کرد، لازم است همکاران و مدیران فنی طی جلسات منسجم شبانه روزی به یک نتیجه واحد در این خصوص رسیده و به مبادی متبوع و تصمیم گیر انعکاس دهیم.

وی در پایان تاکید کرد ما در خصوص وعده هایی که به مردم شریف سراب در این چند سال ایجاد پروژه دادیم، مسئولیت شرعی و اجتماعی داریم و از خداوند می خواهیم تا در این امر خطیر و مسئولیت بزرگ، مارا مجددا شرمنده مردم بزرگ و فهیم سراب نکند.

شایان ذکر است مهندس جلیل زاده پیش از این 12 سال در واحد های مختلف مدیریتی پروژه سراب و آذرشهر به عنوان مدیر سایت آذرشهر، مدیر فنی و مهندسی و مدیر سایت سراب، انجام وظیفه نموده است.

جلیل زاده بلافاصله با تشکیل جلسه مدیریت فنی ومهندسی در خصوص نحوه شروع کار و ابلاغ تکالیف گام به گام همکاران، بصورت رسمی فعالیت کاری خود را آغاز نمود.